Karayolu ticareti COMVEX İstanbul Fuarı’nda buluşuyor

Karayolu ticareti
COMVEX İstanbul Fuarı’nda buluşuyor

İnsan ve yük taşımacılığında ekonomiye büyük katkılar sağlayan ticari araç segmentinin en büyük buluşması COMVEX İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı’nın 5.’si, OSD (Otomotiv Sanayii Derneği), TAİD (Ağır Ticari Araçlar Derneği) ve TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği) iş birliği ile 21-24 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

COMVEX İstanbul ve Logist Eurasia 2016 Fuarları kapılarını açtı

COMVEX İstanbul ve Logist Eurasia 2016 Fuarları kapılarını Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın DOÇ. DR. HASAN ALİ YÜCEL'in kurdela kesimiyle açtı.

Servis Araçlarına Yeni Düzenleme

Türkiye 80 bin civarında servis arası bulunuyor ve bu araçların 35 binini okul servisleri oluşturuluyor. Çok sayıda insanın hayatını taşıyan servis araçları ile ilgili de düzenlemeler mutlak önem taşıyor. 

Hafif Ticari Gaza Bastı

Hafif ticari araç pazarı geçtiğimiz yılın Temmuz ayı raporlarına göre bu yıl yüzde 53,37 oranında büyüyerek otomotiv sektörünün yüzünü güldürdü. 

Hangi Araç Hangi Köprüyü Kullanmalı

Lider Markalar, Büyük Lansmanlar ve Renkli Etkinlikler COMVEX İstanbul Fuarı’nda

Lider Markalar, Büyük Lansmanlar ve Renkli Etkinlikler COMVEX İstanbul Fuarı’nda

Aklın Yolu Bir

 
TÜRKİYE TİCARİ ARAÇ, OTOBÜS VE TEDARİK SANAYİ liderlerinin katılımcısı olduğu COMVEX İstanbul, 21-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Tüyap İstanbul’da 5. kez kapılarını açıyor.  

COMVEX İSTANBUL FUARI KIZILAY İLE SEKTÖRÜN KALBİ HAYAT VERİYOR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ İLE BİR ARAYA GELİYOR.

Türk otomotiv sanayinin yerel ve bölgesel pazarlara açılmasına imkan sağlayan COMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı, tüm toplumu kucaklayan ve tüm toplumun kucakladığı, ulusal ve uluslararası düzeyde saygınlığını ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren bir insani yardım kuruluşu olan KIZILAY ile “ Sektörün Kalbi Hayat Veriyor” sosyal sorumluluk projesinde 21-24 Mayıs 2016 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya geliyor.